- az összes Wallhack típus, aim, sivár és egyéb cheat használata. (Azonnali kizárás a csapatnak)

- Uac3 maponként 2-3 kép kötelező vagy minuszpont vagy egyéb büntetés

Kitérő a warokra

Kötelező a csapatnév használat, és a játékos név használata.. Demo és uac3 használat kötelező!!!
A warokon nevezzetek meg egy-egy csapatkapitányt, és ezután csakis ők írhatnak be a közös chatbe, azt is csak warhoz kapcsolódóan!

A war közbe figyelmeztetni egyszer fog a bíró, ha elkövetitek ezeket a hibákat: közös chat használat (véletlen bind után egy sry), bugolás, f12, nem engedélyezett jump (csak 125) | TILOS TOUJANE KÖZÉPTETŐRE UGRANI, és durva clippelés (mindeki tudja szerintem, hogy mi számít annak). Ezekre mind külön jár egy-egy figyelmeztetés, másodjára viszont 1 büntetőpont a csapattól. Azt követően egyből jönnek a mínusz pontok! Ha valakinek 100 feletti pingje van, akkor van lehetősége a csapatnak cserélnie bármikor. Illetve játszhat is az illető, de nyereség esetén minusz 1 ponttal jár a dolog. Vereség esetén marad a büntetlenség.

Demo felvétel kötelező! A demohiányért mínusz 2 pont,a hiányosságért pedig 1 büntetőpont jár!
Az indok nélküli RECONNECT TILOS! (visszajöhet, de jár 1 minuszpont)
Csakis az jöhet vissza büntetlenül, akit a pb visz el (losing vagy kifagy)
Ezeket a bíró nem fogja elmondani már a szerveren, csakis a csapatkapitány kijelölése a feladata!
 A szervereken a maxfps 250!!!
Ha nem írtok ránk a war előtt, hogy jelszót, és admint szeretnétel kérni, mi nem vagyunk kötelesek rátok írni, tehát úgytekintjük nem vagytok itt. Az ellenfél 10 percig köteles várni, utána auto win.
A kupára csapatonként maximum 10 tag jelentkezhet, de minimum 5. A wart el lehet kezdeni 4-en is, de annál kevesebben már nem. Csere félidőben lehetséges, de ha 4 emberrel kezdi el a meccset a csapat, és közben megérkezik az 5. ember, az bármikor feljöhet.

Az összes játékos be lesz hívva egy communitiesbe és így nem lesz beugró hívás lehetőség. Erre rendkivül figyeljetek oda, hogy helyes xfire accountot adjatok meg!! A mérkőzések öt az öt ellen fognak zajlani. Ha valamelyik csapat nem jelenik meg, akkor azt a mérkőzést elvesztette. Ha ez másodjára is megtörténik, akkor azonnali kizárást kap az a klán! A mérkőzéseket előre kiírjuk a Menetrend címszó alatt, ott tudjátok megnézni, hogy mikor, kivel és melyik szerveren fogtok játszani.
Kérem, ezt kövessétek figyelemmel!

A brecourt nevű map tilos!

A warokon az döntheti el, hogy melyik csapat mapja legyen előbb, aki megnyeri az első kispisztoly bash kört. A kispisztoly bash kör alatt plantelni, menekülni szigorúan tilos! Döntetlen esetén a csoportmérkőzések során szintén ez dönt. Egyenes kiesésnél viszont már más szabály él. Van döntetlen is, ezért a csapatok 1-1 pontot kapnak.